Teden vseživljenjskega učenja (TVU) je najvidnejša promocijska kampanja na področju izobraževanja in učenja v Sloveniji. Projekt usklajujejo na Andragoškem centru Slovenije in ga prirejajo v sodelovanju s stotinami ustanov, skupin in posameznikov po vsej državi pa tudi onkraj naših meja. Letošnji »Teden vseživljenjskega učenja« je omejen na čas od 12. maja do 30. junija.

V letošnjem letu se je projektu prvič pridružila tudi naša podružnična šola Cvetka Golarja Ljutomer. S projektom želimo opozoriti na vseprisotnost učenja – v vseh življenjskih obdobjih in za vse vloge, ki jih posameznik v svojem življenju prevzema.

V okviru projekta organiziramo pet prireditev, ki se bodo odvijale v času od 12. maja do 30. junija.

PRIREDITEV NOSILEC KRAJ ČAS SODELUJOČI
1. RUMENO ČUDO Metka S. Sarjaš KD Ljutomer 17. 5. 2017, 17.00h

Matična osnovna šola Ivana Cankarja, bralni klub Ljutomer

2. GALERIJA – RUMENO ČUDO Metka S. Sarjaš, Vitomir Kaučič KD Ljutomer, Galerija 17. 5. 2017, 18.00h